Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki z dojazdem utwardzonym Kiczarowo - Sprzedaż i dzierżawa

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

239 000 zł1 399 m² 170,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o domu z panoramicznym widokiem na jezioro i wschody słońca, które będziesz podziwiać każdego dnia przy kawie? Ta wyjątkowa działka w Kiczarowie to połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

154 715 zł1 067 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż są atrakcyjne działki w budowlane w Kiczarowie: - 31/120 o powierzchni 908 m2 (sprzedana), - 31/121 o powierzchni 938 m2 (sprzedana), w cenie 53 zł/m2: - 31/123.

Szczegóły ogłoszenia

180 765 zł927 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka w budowlana w pierwszej linii brzegowej jeziora Bliźniaki w kol. Kiczarowo: - 31/118 o powierzchni 927 m2, kiczarowo jest urokliwą, niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiczarowo

Kiczarowo,zachodniopomorskie

124 000 zł1 019 m² 121,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stargard 3km działka Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 0,1019 ha. Dużą zaletą działki jest jej położenie, bowiem działka znajduje się na obrzeżach miasta Stargard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kiczarowo

Kiczarowo,zachodniopomorskie

79 500 zł1 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Okolica Stargardu - 3km. Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m położona zaledwie 3 km od Stargardu. Działka przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiczarowo

Kiczarowo,zachodniopomorskie

130 000 zł1 030 m² 126,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem i rozpoczętą budową ( wykonane fundamenty). Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiczarowo

Kiczarowo,zachodniopomorskie

61 600 zł1 100 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę malowniczo położoną w otoczeniu pięknej przyrody z widokiem na jezioro. Działka posiada warunki zabudowy i jest uzbrojona w podstawowe media woda i prąd.